| Resolutie | ±0.01mm |
|---|---|
| Werkplaats | 320*320mm (zou kunnen zijn aanpassen |
| De snelheid van de asmotor | 50000r/M |
| bewegende snelheid | Maximum 500mm/s |
| Malensnijder | ∅0.8-∅3.0 L |
| Resolutie | ±0.01mm |
|---|---|
| Werkplaats | 320*320mm (zou kunnen zijn aanpassen |
| De snelheid van de asmotor | 50000r/M |
| bewegende snelheid | Maximum 500mm/s |
| Malensnijder | ∅0.8-∅3.0 L |
| Resolutie | ±0.01mm |
|---|---|
| Werkplaats | 320*320mm (zou kunnen zijn aanpassen |
| De snelheid van de asmotor | 50000r/M |
| bewegende snelheid | Maximum 500mm/s |
| Malensnijder | ∅0.8-∅3.0 L |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Scherpe Capaciteit | Geen limiet |
| bladen | 3 reeksen |
| Het drijven | Motor |
| PCB-dikte | 0.83.5mm |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Aantal lemmen | drie sets (6 stuks) |
| Systemen | met motor |
| Kracht | 110 / 220 V |
| Bladmateriaal | het staal van de de invoerhoge snelheid van Japan |
|---|---|
| Het scheren dikte | 0.33.5mm |
| Het scheren snelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheren lengte | Geen grens |
| Type | pneumatisch |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Aantal lemmen | drie sets (6 stuks) |
| Systemen | met motor |
| Kracht | 110 / 220 V |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Aantal lemmen | drie sets (6 stuks) |
| Systemen | met motor |
| Kracht | 110 / 220 V |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Lengte | unlimit |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | Creditcard van de het westenunie van T/T L/C de paypal |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |