| Garantie | 12 maanden kosteloos |
|---|---|
| Blad | twee lineaire bladen |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal van Japan |
| Het bladenleven | 7-8 maanden |
| het scheiden van dikte | 0.33.5mm |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Capaciteit | unlimit |
| Blad | twee lineaire bladen |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Blad | Lineair |
|---|---|
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Snelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Garantie | één jaar |
| Type | pneumatisch |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Scherpe Dikte | o.3-3.5 |
| Scherpe Capaciteit | unlimit |
| Bladmateriaal | lineaire bladen van Japan |
| Het bladenleven | 7-8 maanden |
| Garantie | kosteloos één jaar |
|---|---|
| Materiaal van de lemmen | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
| Levensduur van het mes | 7-8 maanden |
| Type | Automatisch |
| certification | CE ISO |
| Blad | 9 paren |
|---|---|
| Materiaal van de lemmen | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Garantie | Eén jaar |
| Type | gedreven motor |
| Maximale snijlengte | unlimit |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| het scheiden van dikte | 0.33.5mm |
| Het scheiden van lengte | unlimit |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Blad | lineair blad twee |
| Blad | 9 paren |
|---|---|
| Materiaal van de lemmen | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Garantie | Eén jaar |
| Type | gedreven motor |
| Maximale snijlengte | unlimit |
| Blad | 9 paren |
|---|---|
| Materiaal van de lemmen | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Garantie | Eén jaar |
| Type | gedreven motor |
| Maximale snijlengte | unlimit |
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
|---|---|
| Scherpe Lengte | unlimit |
| Garantie | vrije jaar |
| componentenhoogte | tot 50mm |
| Blad | lineair blad twee |