| Maximum scherpe lengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Voeding | 110/220v |
| Toepassing | Raad van de Depanelizings de verschillende dikte FR4/Aluminum |
| Levertijd | 1-3 DAG |
| Avantage | De gemakkelijke verrichting, beschermt goed component |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Aantal lemmen | 16 /18 stukken (gemaakt volgens klantenvereiste) |
| Garantie | vrij één jaar |
| Materiaal baldes | hoogspanningsstaal |
| Modelnummer | CWVC-5 |
| Materiaal | Marmer |
|---|---|
| De oppervlakte eindigt | ESD Verf |
| Voltage | 110v/220v |
| Machinegewicht | 1500kgs |
| Garantie | 1 jaar |
| Handelsduur | EXW/FOB |
|---|---|
| Min orde | 1 set |
| Snijlengte | Onbeperkt |
| afsplitsingsdikte | 0.8-3.0 mm |
| Materiaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Naam | PCB-router |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Merknaam | ChuangWei |
| Snijdsnelheid van de PCB | 300 mm/s of 500 mm/s |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| type lemmen | twee cirkelbladen |
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verschepende manier | FOB/EXW |
| Max. lengte van de scheiding van de pcb | 330 mm |
|---|---|
| Naam | PCB Depanel |
| MOQ | 1 set |
| Betalingsduur | Contant geld, T / T, Paypal, creditcard |
| levertijd | binnen 3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Naam | PCB Depanel |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Betalingsduur | Contant geld, T / T, Paypal, creditcard |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Max. lengte van de scheiding van de pcb | 330 mm |
| Naam | PCB depanelizer |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Pcb Max Grootte | 650*450mm (zou kunnen worden aangepast gemaakt) |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Naam | PCB depanelizer |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Pcb Max Grootte | 650*450mm (zou kunnen worden aangepast gemaakt) |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |