| Betalingsduur | T/T, paypal, creditcard, contant geld |
|---|---|
| Snijlengte | 330 mm |
| levertijd | 3-5 dagen na ontvangst van de betaling |
| Verschepende manier | Optie |
| Naam | pcb depanel machine |
| Scheidingslengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Verpakkingsdetail | plywoodcase |
| Detail van de levering | binnen 3 dagen na bevestig de betaling |
| BALDES | drie sets cirkelblad |
| Toeleveringskracht | 80 sets / maand |
| Gewicht | 36 kg |
|---|---|
| snij snelheid ((mm/s) | pas aan |
| Raadsdikte (mm) | 0,5-3,0 |
| Componenten Hoogte ((mm) | 0-10 |
| Spanning (v) | 110/220 |
| Frame | robuust frame van massief ijzer |
|---|---|
| Snij snelheid | 400 mm/sec |
| Snijdikte | 0.63.5mm |
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal van Japan |
| Garantie | 12 maanden |
| De lengte van het lemmet | 330 mm |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Blad beweegt | Handduw |
| Snijnauwkeurigheid | ±0.5mm |
| Snijtype | V-groef |
| Materiaal van de lemmen | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
|---|---|
| Max. Snijlengte | Onbeperkt |
| Snij snelheid | 400 mm/s |
| Spanning | 220 /110 V |
| Maatwerkgrootte | 2180 * 620 * 960 mm |
| Materiaal van de lemmen | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
|---|---|
| Max. Snijlengte | Onbeperkt |
| Snij snelheid | 400 mm/s |
| Spanning | 220 /110 V |
| Maatwerkgrootte | 2180 * 620 * 960 mm |
| Naam | Multi-splitter PCB-separator |
|---|---|
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Materiaal voor de bladen | Hoge snelheidstaal |
| Aantal lemmen | 9 |
| bladenvorm | cirkelbladen |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de bladen | hoogspanningsstaal |
| Aantal lemmen | 9 paren |
| bladenvorm | cirkelbladen |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| Lasergolflengte | 355nm |
|---|---|
| Het plaatsen Precisie | ±2μm |
| Herhalingsprecisie | ±1μm |
| De Snelheid van het laseraftasten | (maximum) 2500mm/s |
| Macht | 220v 380v |