| Bladtype | Lineair |
|---|---|
| Dikte | 0.33.5mm |
| NAAM | PCB-singulationmachine |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
| Levertijd | 1 week |
| Afmeting | 420*280*400 mm |
|---|---|
| Lange | PCB-panelen tot 350 mm lang. |
| Min Pcb Breedte | 8 mm |
| Minimale snijbreedte | 700 mm |
| Stroomvoorziening | 220 / 110 VAC |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Aantal lemmen | 9 paren |
| bladenvorm | Circlurebladen |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Aantal lemmen | 9 paren |
| bladenvorm | Circlurebladen |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Aantal lemmen | 9 paren |
| bladenvorm | Circlurebladen |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| Productnaam | De Separator van laserpcb |
|---|---|
| Brandnaam | ChaungWei |
| Dikte | ≤ 1,2 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Garantie | Eén jaar |
|---|---|
| Werkgebied | 450 x 350 mm |
| Spindel | KAVO |
| Kracht | 220V, 4.2KW |
| Naam | PCB-Router Depanelizer |
| Voordeel | verschillende diktepcb/aluminum raad |
|---|---|
| Maximum PCB-Lengte | Onbeperkt |
| levering | 7-15 werkdagen |
| Toepassing | FR4, Aluminium |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| NAAM | Laserpcb/fpc Separator |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Merknaam | ChuangWei |
| Macht | AC220v |
| Garantie | 1 jaar |