| Materiaal voor de bladen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Aantal lemmen | 3-9 sets (op maat) |
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verschepende manier | Optie |
| Naam | PCB-router |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Merknaam | ChuangWei |
| Snijdsnelheid van de PCB | 300 mm/s of 500 mm/s |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Toepassing | LEIDEN paneel, houtvezelplaat, aluminiumsubstraat, kopersubstraat, FR4, glasvezelraad. |
|---|---|
| Materiaal voor balde | Hoge snelheidsstaal |
| Bladtype | Lineair Blad |
| Productnaam | PCB-Separatormachine voor Metaalraad met Lineair Blad |
| Voordeel | Met minder strees |
| Materiaal voor de bladen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Maximaal snijlengte van pcb's | 460 mm |
| Certificaat | CE |
| Verschepende manier | Optie |
| Garantie | vrij één jaar |
| Naam | Multi Blades V-cut PCB-separator voor LED |
|---|---|
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Materiaal voor de bladen | hoogspanningsstaal |
| Aantal lemmen | 9 paren |
| bladenvorm | Circlurebladen |
| Naam | PCB-router |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Merknaam | ChuangWei |
| Snijdsnelheid van de PCB | 300 mm/s of 500 mm/s |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Verzendweg | EXW/FOB |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Snijlengte | Onbeperkt |
| afsplitsingsdikte | 0.8-3.0 mm |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| V-groef Overblijvende diktenauwkeurigheid | ±2mil |
|---|---|
| Werkend platform | Maximum: 1550mm*630mm |
| Dikte | Hand |
| Plaatsende Pen | Dia: 2MM (7PCS) |
| Bladdikte | 2mm |
| Gewicht van de machine | 40 kg |
|---|---|
| Verpakkingsdetail | plywooden geval |
| Detail van de levering | binnen 3 dagen |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Snijlengte | 460 / 600 /1200 mm |
|---|---|
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| type lemmen | één circcleblad en één lineair blad |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verzendweg | FOB/EXW |