| Scherpe Lengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de bladen | Hoge snelheidsstaal |
| Aantal bladen | 9 paren |
| Bladenvorm | circlurebladen |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Scherpe Capaciteit | Geen grens |
| Bladen | 3 reeksen |
| Het drijven | Motor |
| PCB-dikte | 0.83.5mm |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Functie | Het snijden van alle raad van FR4 & van het Aluminium |
| Het drijven | Penumatic |
| Adavantage | geen spanning |
| Certificering | CE |
| Materiaal voor de bladen | Hoogsnelheidsstaal |
|---|---|
| Aantal bladen | 3-9 sets (op maat) |
| Scherpe lengte | Onbeperkt |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verschepende manier | optie |
| Model | CWVC-3S |
|---|---|
| Maximum PCB-Lengte | Onbeperkt |
| Werksnelheid | 0 tot 400 mm/s |
| Gewicht van de machine | 40 kg |
| Spanning | 200VAC |
| Model | CWVC-3S |
|---|---|
| Maximum PCB-Lengte | Onbeperkt |
| PCB-dikte | 0.8 tot en met 3,5 mm |
| Werksnelheid | 0 tot 400 mm/s |
| Spanning | 200VAC |
| Garantie | Eén jaar |
|---|---|
| Werkgebied | 450 x 350 mm |
| Spindel | KAVO |
| Kracht | 220V, 4.2KW |
| Naam | PCB-Router Depanelizer |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Blad | Lineair |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Garantie | één jaar |
| Scherpe Capaciteit | unlimit |
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Bladaantal | negen stuks |
|---|---|
| Materiaal van de lemmen | hoogspanningsstaal |
| Garantie | een jaar zonder kosten |
| Type | gedreven motor |
| Maximale snijlengte | unlimit |