| Naam | LEIDENE PCB depaneler |
|---|---|
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Aantal lemmen | 16 /18 stukken (gemaakt volgens klantenvereiste) |
| Brand name | Chuangwei |
| Materiaal baldes | Hoogsnelheidsstaal |
| Materiaal | PCB, Koperpcb, Aluminiumpcb |
|---|---|
| Aandrijving | Pneumatisch |
| Bladtype | Cirkelbladen |
| Productnaam | PCB-depanelizationmachine |
| Toepassing | Raad, Gedrukte Kringsraad |
| Materiaal | PCB, FPC, Metaalraad |
|---|---|
| Aandrijving | Pneumatisch |
| Productnaam | Afzonderlijke PCB |
| Bladtype | Cirkelbladen, skh-9 |
| Eigenschappen | Aangepast |
| Handelsduur | EXW/FOB |
|---|---|
| Min orde | 1 set |
| Snijlengte | Onbeperkt |
| afsplitsingsdikte | 0.8-3.0 mm |
| Materiaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Handelstermijn | EXW/FOB |
|---|---|
| Min orde | 1 reeks |
| Scherpe lengte | onbeperkt |
| Scheidingsdikte | 0.83.0mm |
| Materiaal | hoge snelheidsstaal |
| Naam | PCB-router |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Merknaam | ChuangWei |
| Snijdsnelheid van de PCB | 300 mm/s of 500 mm/s |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Materiaal | HIGH SPEED STEEL |
|---|---|
| Blad type | twee cirkelbladen |
| Scherpe lengte | Onbeperkt |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verschepende manier | FOB/EXW |
| Productnaam | PCB-routermachine |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| As | 60000RPM |
| Bedrijfsvorm | Vervaardiging |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Functie | Het snijden van alle raad van FR4 & van het Aluminium |
| Het drijven | Penumatic |
| Adavantage | geen spanning |
| Certificering | CE |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Snijlengte | 460 mm /720 mm |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Naam | Handmatige PCB-afpaneleer |
| Verzendweg | Volgens klantenvereiste |