| Garantie | gratis voor een jaar |
|---|---|
| snijlengte | 330 mm |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Verzendweg | FOB/EXW |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de bladen | hoogspanningsstaal |
| Aantal lemmen | 9 paren |
| bladenvorm | Circlurebladen |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| Werkgebied | 450 x 350 mm |
| Spindel | KAVO |
| Kracht | 220V, 4.2KW |
| Naam | PCB-Router Depanelizer |
| Gewicht | 650 kg |
|---|---|
| Maximale PCB-grootte | 450 * 350 mm |
| Stroom | 220V, 4,2KW |
| Spindel merk | KAVO |
| Stofzuiger | Hoger of lager (optioneel) |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Aantal lemmen | 8 / 9 / 10 sets cirkelbladen |
| MOQ | 1 set |
| snijlengte | Onbeperkt |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Laserbron | 12/15/18 W |
|---|---|
| Lasermerk | De V.S. Optowave |
| Machinegewicht | 1500kgs |
| Grootte | 1480mm*1360mm *1412 mm |
| Macht | 220v 380v |
| Scherpe lengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Aantal bladen | 16 /18 stukken (gemaakt volgens klantenvereiste) |
| Garantie | vrij één jaar |
| Materiaal baldes | Hoogsnelheidsstaal |
| Modelnummer | CWVC-5 |
| Scherpe Lengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Bladenvorm | twee lineaire bladen |
| Materiaal voor baldes | Hoge snelheidsstaal |
| Type | Pneumatisch type |
| Toepassing | gebruik voor knipsel geleide lichte bar |
| Naam | PCB-Snijmachine |
|---|---|
| Blad | Lineair Blad |
| Garantie | Eén jaar |
| Frame | robuust frame van massief ijzer |
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |