| Scherpe Breedte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal | Hoogsnelheidsstaal |
| LCD | met een meetcapaciteit van onderdelen |
| Scherpe lengte | 460 mm |
| Verschepende manier | EXW/FOB |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Aantal lemmen | 8/9/10 sets (gemaakt volgens de eisen van de klant) |
| MOQ | 1 set |
| Materiaal baldes | hoogspanningsstaal |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Naam | PCB-Snijmachine |
|---|---|
| Blad | Lineair Blad |
| Garantie | een jaar |
| Snijlengte | 200 mm |
| Frame | robuust frame van massief ijzer |
| snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Aantal lemmen | 9 paren |
| bladenvorm | Circlurebladen |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Aantal lemmen | 9 paren |
| bladenvorm | Circlurebladen |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Scherpe Capaciteit | unlimit |
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Snelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Blad | Lineaire Bladen |
| Naam | Multi-splitter PCB-separator |
|---|---|
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Materiaal voor de messen | Hoge snelheidstaal |
| Aantal lemmen | 9 |
| bladenvorm | cirkelbladen |
| snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| bladenvorm | Circlurebladen |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| Type machine | Automatisch type |
| Maximale snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Bladenmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Garantie | een jaar zonder kosten |
| Type | gedreven motor |
| Platform | Op maat |
| Voordeel | het snijden van dikke platen met de laagste spanning |
|---|---|
| Snijlengte | 330 mm |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Pakket | laaghoutkoffer |
| Garantie | gratis voor een jaar |