| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| bladenvorm | twee cirkelbladen |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Spanning en vermogen | 110/220V 60W |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| bladenvorm | twee cirkelbladen |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Spanning en vermogen | 110/220V 60W |
| Materiaal voor de bladen | Hoge snelheidsstaal |
|---|---|
| Bladenvorm | Lineaire Bladen |
| Scherpe Lengte | Onbeperkt |
| Toepassing | de scherpe aluinraad, PCB, leidde paneel… |
| Garantie | vrij één jaar |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | 460 mm |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verzendweg | optie |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Aantal lemmen | 8 / 9 / 10 sets cirkelbladen |
| MOQ | 1 set |
| snijlengte | Onbeperkt |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| snijlengte | Onbeperkt |
| Aantal lemmen | drie sets (6 stuks) |
| Systemen | met motor |
| Kracht | 110 / 220 V |
| Materiaal voor de bladen | Hoogsnelheidsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Aantal lemmen | drie sets (6 stuks) |
| Systemen | met motor |
| Kracht | 110 / 220 V |
| Systemen | Automatisch type |
|---|---|
| Kracht | 110 / 220 V |
| MOQ | 1 set |
| Materiaal voor de messen | hoogwaardig staal |
| Snijlengte | 600 mm |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Scheidingslengte | Onbeperkt |
| Materiaal van blad | Hoogsnelheidsstaal |
| Verschepende manier | EXW/FOB |
| Garantie | vrij één jaar |