| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Grootte (mm) | 400*780*480 |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
|---|---|
| Levertijd | binnen 2 dagen na ontvangstbewijs de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | Dongguanstad, de provincie van Guangdong, China |
| Naam | De Pneumatische Knager van PCB |
|---|---|
| De tijden van de actieslag | 12 keer/min |
| Het werk droge luchtdruk | 0.50-0.70 Mpa |
| Diaslag | 2 mm |
| PCB-het Gewicht van de Knagersmachine | 2 kg |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Max. lengte van de afkapseling van PCB's | 460mm |
| De dikte van de PCB-platen | 0.63.5mm |
| Gewicht van de pcb-afpaneleermachine | 30 kg |
| Maatwerkgrootte van de PCB-afpaneleermachine | 787 x 400 x 436 mm |
| Levertijd | 1 dag na Betaling |
|---|---|
| Scherpe Lengte | Onbeperkt |
| Pakket | Plywoodengeval |
| vestig jaar | 1999 |
| Oorsprong | China |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
|---|---|
| Levertijd | binnen 2 dagen na ontvangstbewijs de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | Dongguanstad, de provincie van Guangdong, China |
| Cilinderoutput (kgf) | 181-272 |
|---|---|
| Cilinderslag (mm) | 10 |
| Garantie | vrij één jaar |
| Blad | Hoge snelheidsstaal |
| Werkende druk (bar) | 4~6 |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
|---|---|
| Levertijd | binnen 7 dagen na ontvangstbewijs de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 800 SETS/YEAR |
| Plaats van herkomst | Dongguanstad, de provincie van Guangdong, China |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
|---|---|
| Levertijd | binnen 2 dagen na ontvangstbewijs de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | Dongguanstad, de provincie van Guangdong, China |