| Max. PCB-singulatie lengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Dikte van de PCB-singulatie | 1.0-3,5 mm |
| Garantie | Eén jaar |
| Blad | twee cirkelvormige emmers |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| depaneling dikte | 0.33.5mm |
|---|---|
| depaneling lengte | unlimit |
| Garantie | één jaar |
| Blad | lineaire bladen van Japan |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Productnaam | De Separator van laserpcb |
|---|---|
| Brandnaam | ChaungWei |
| Dikte | ≤ 1,2 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Vervoerderlengte (mm) | 1540 |
| Snij snelheid (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Garantie | een jaar |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Robuuste Kaderpcb Depanelizer voor Stijve het Metaalraad van PCB Fpc | 900*760*750 |
|---|---|
| Het Langst minimaliseert | unlimted |
| Minimaliseer Dikte | 0.33.5mm |
| Garantie | één jaar |
| Machinegewicht | 475KG |
| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| Grootte | 1035*345*620 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.13.5mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 304 kg |
| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| Grootte | 990 × 425 × 350 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 220kg |
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | 0-400 mm/sec |
| Het scheiden van dikte | 1.0-3,5 mm |
| Bladtype | twee cirkelvormige lemmen |
| Platform | aanpassen |
| Naam | De Machine van de Laserdepaneling van laserpcb Depanelizer/ |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Macht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Verrichtingssysteem | Venster 7 |
| PCB-grootte | 450*350 (alle maten op maat) |
|---|---|
| Spindel | KAVO |
| Kracht | 220/110V |
| Stofzuiger | 3.5 kW |
| Werkende Lijst | 2 |