| Garantie | één jaar |
|---|---|
| balde materiaal | Hoge snelheidsstaal |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Snelheid | het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Verpakking Details | Zeevriendelijke plywood koffer, veilig, geen noodzaak om te fumigeren |
|---|---|
| Levertijd | binnen zeven dagen na ontvangst van de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 800 Reeksen/Jaar |
| Plaats van herkomst | Stad Dongguan, provincie Guangdong, China |
| bladenvorm | Twee lineaire lemmen |
|---|---|
| Scherpe Breedte | 0.63.2mm |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Platform | Kan aanpassen |
| Type | Pneumatische |
| Blad | twee cirkelvormige lemmen |
|---|---|
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Frame | robuust frame van massief ijzer |
| Garantie | een jaar zonder kosten |
| Toepassing | Aluminiumplaten |
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | kosteloos één jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| depaneling dikte | 0.33.5mm |
| depaneling lengte | 330mm |
| Blad | lineair blad |
| Type | pneumatisch |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| De dikte van de afbouwplaten | 0.3-3.5 mm |
| De lengte van de afbouw | 330 mm |
| Blad | Lineair Blad |
| Type | Pneumatische |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| grootte | 990 × 425 × 350 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 220kg |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |