| Name | PCB,FPC Automatic Hot Bar Soldering Machine |
|---|---|
| Color | White |
| Size | 200 X 380 X 1400mm |
| Working Area | 110mm X 150mm |
| Tolerance Of Pressing | 0.05MPA |
| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| Grootte | 1035*345*620 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.13.5mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 304 kg |
| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| Grootte | 990 × 425 × 350 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 220kg |
| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| Grootte | 990 × 425 × 350 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 220kg |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | China |