| Voordeel | het snijden van dikke platen met de laagste spanning |
|---|---|
| Snijlengte | 200 mm |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Pakket | laaghoutkoffer |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Materiaal | PCB, PCB van aluminium |
|---|---|
| Rijden | Pneumatisch |
| Naam van het product | PCB Depanelization |
| Vorm | V-cut, LED buis |
| Besturingsmodus | PCB-frees, elektrisch |
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
|---|---|
| Scherpe Capaciteit | unlimit |
| Garantie | vrije jaar |
| Blad | Lineair |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| PCB-Vorm | Verbonden verbinding |
|---|---|
| Voordeel | Lage prijs |
| PCB-separator | PCB-separator |
| De tijden van de actieslag | 12 keer/min |
| Het werk droge luchtdruk | 0.50-0.70 Mpa |
| Machinegewicht | 650Kgs |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.63.0mm |
| Macht | 220/110V |
| PCB-Materiaal | FR1, FR4, MCPCB |
| As | KAVO |
| Voltage | AC 220V± 10% 50Hz |
|---|---|
| As | KAVO |
| Macht (W) | 4.2kw |
| Het verpletteren van snelheid | 2s per punt |
| PCB-grootte | 450*450mm (zou kunnen worden aangepast gemaakt) |
| Bladtype | Lineaire Bladen |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
| Garantie | een jaar kosteloos |
| Afzonderlijke lengte | 200 mm |
| Afzonderlijke dikte | 0.3-3.5 mm |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Zeevriendelijke plywood koffer, veilig, geen noodzaak om te fumigeren |
|---|---|
| Levertijd | binnen zeven dagen na ontvangst van de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 800 Reeksen/Jaar |
| Plaats van herkomst | Stad Dongguan, provincie Guangdong, China |
| Naam | V-groove scheiding machine |
|---|---|
| Blad | twee cirkelvormige lemmen |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| raam | Ruim raam van massief ijzer |
| Garantie | vrije jaar |