| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Spanning | 110-220V |
| Maximum PCB-Lengte | 200 mm |
| PCB-dikte | 0.6-3.5 mm |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Spanning | 110-220V |
| Maximum PCB-Lengte | 200 mm |
| PCB-dikte | 0.6-3.5 mm |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Naam | PCB die machine verpletteren |
|---|---|
| PCB-dikte | 3.0 mm |
| Kleur | wit |
| Spindel | KAVO |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Naam | PCB die machine verpletteren |
|---|---|
| PCB-dikte | 3.0 mm |
| Kleur | Wit |
| Spindel | KAVO |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| type lemmen | Lineaire Bladen |
| Snijlengte | 330 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| levertijd | binnen 5 werkdagen |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| PCB-snijlengte | 270 |
| Snijdikte | 0.3~3.5 |
| Grootte | 570*210*400 |
| Gewicht | 130 |
| Systemen | Automatisch type |
|---|---|
| Garantie | vrij 1 jaar |
| levertijd | binnen 3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Naam | pcb-separator met transportvoermachine |
| MOQ | 1 set |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Grootte (mm) | 400*780*480 |
| Naam | pcb-separator |
|---|---|
| Snijtype | Handleiding |
| Dikte | 0.63.5mm |
| Tipe van de planken | V-groef |
| Garantie | 1 jaar |
| Snijlengte | 460mm |
|---|---|
| Materiaal voor de bladen | hoogspanningsstaal |
| MOQ | 1 set |
| Garantie | vrij één jaar |
| Type | Handtype |