| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Grootte (mm) | 400*780*480 |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 330 |
| Snij snelheid (mm/s) | 0 tot 400 |
| Scherpe Dikte (mm) | 1.0~3.5 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Model | CWV-1A460 |
|---|---|
| Snij snelheid (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Stroomvoorziening | 110/220 v |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Componentenhoogte | 70 mm |
| Scherpe tolerantie | ±0,1 mm |
| Haakblad | Hooked Cutter |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Grootte (mm) | 400*780*480 |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Type | Laserknipsel |
|---|---|
| Lasermacht | 10w |
| Kleur | Wit |
| Garantie | 1 jaar |
| Voordeel | de overzee installatie en de opleiding zijn beschikbaar |
| snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Verpakkingsdetail | plywoodcase |
| Detail van de levering | binnen 3 dagen na bevestig de betaling |
| Garantie | vrij 1 jaar |
| Toeleveringskracht | 80 sets/maand |
| PCB-dikte | 0.46mm |
|---|---|
| PCB-Materiaal | FPC, FR4 |
| PCB-grootte | 350*350mm (maximum) |
| Grootte | 1000*1200*1533mm |
| Gewicht | 1900kgs |