| Scherpe Breedte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal | Hoge snelheidsstaal |
| LCD | met delen verzet me tegen capaciteit |
| Scherpe Lengte | 460 mm |
| verschepende manier | EXW/FOB |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| snijlengte | 330 mm |
| MOQ | 1 set |
| Systemen | Handduw |
| Snij snelheid | Handleiding |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| PCB-Materiaal | FR4, MCPCB |
| Scherpe precisie | 0.01mm |
| Werkplaats | 320*320mm, zouden kunnen worden aangepast |
| As | Ochtendster |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Gewicht (kg) | 55 |
| Min. orde | 1 |
| Productnaam | PCB depanelizer |
|---|---|
| Merknaam | ChuangWei |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Pcb Max Grootte | 650*450mm (zou kunnen worden aangepast gemaakt) |
| PCB-dikte | 0.6-3.5 mm |
| PCB-Materiaal | FPC, FR4 |
|---|---|
| PCB-GROOTTE | 350*350mm (maximum) |
| As | KAVO |
| Grootte | 1000*1200*1533mm |
| Gewicht | 1900kgs |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.46mm |
| PCB-Materiaal | FPC, FR4 |
| PCB-grootte | 350*350mm (maximum) |
| Gewicht | 1900kgs |
| Machinegewicht | 650Kgs |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.63.0mm |
| Macht | 220/110V |
| PCB-Materiaal | FR1, FR4, MCPCB |
| As | KAVO |
| Voltage | AC 220V± 10% 50Hz |
|---|---|
| As | KAVO |
| Macht (W) | 4.2kw |
| Het verpletteren van snelheid | 2s per punt |
| PCB-grootte | 450*450mm (zou kunnen worden aangepast gemaakt) |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.46mm |
| PCB-Materiaal | FPC, FR4 |
| PCB-grootte | 350*350 mm (maximaal) |
| As | KAVO |