| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| PCB-materiaal | FR1, FR4, MCPCB |
| Dikte | 0.6-3.5 mm |
| Kracht | 220V, 4.2KW |
| Naam | Circuit Board Router |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| bladenvorm | cirkelblad |
| Materiaal | Import van hogesnelheidsstaal uit Japan |
| Verzendweg | FOB/EXW |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Naam | de depaneling machine van PCB |
|---|---|
| snijlengte | 330 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| MOQ | 1 set |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Snijlengte | 460 mm |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Naam | Handmatig pcb frontel |
| Verschepende manier | Optie |
| Productnaam | PCB-ponsenmachine |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verschepende manier | Optioneel |
| Garantie | vrij één jaar |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| bladenvorm | cirkelblad |
| Materiaal | Import van hogesnelheidsstaal uit Japan |
| Verschepende manier | FOB/EXW (gemaakt op verzoek van de klant) |
| Garantie | vrij één jaar |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| bladenvorm | cirkelblad |
| Materiaal | Import van hogesnelheidsstaal uit Japan |
| Verzendweg | FOB/EXW (gemaakt op verzoek van de klant) |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| bladenvorm | cirkelblad |
| Materiaal | Import van hogesnelheidsstaal uit Japan |
| Verzendweg | FOB/EXW (gemaakt op verzoek van de klant) |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| bladenvorm | cirkelblad |
| Materiaal | Import van hogesnelheidsstaal uit Japan |
| Verzendweg | FOB/EXW (gemaakt op verzoek van de klant) |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Maximum PCB-Grootte | 600*460mm |
|---|---|
| Voeding | 230 VAC, 50-60 Herz, kVA 3 |
| Lasergolflengte | 355nm |
| Kwaliteit | Hoge Rang |
| Garantie | vrij 1 jaar |