| De lengte van het lemmet | 330 mm |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Blad beweegt | Handduw |
| Snijnauwkeurigheid | ±0.5mm |
| Snijtype | V-groef |
| Naam van het product | PCB depanelizer |
|---|---|
| Merknaam | ChuangWei |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Pcb Max Grootte | 650*450mm (zou kunnen worden aangepast gemaakt) |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.46mm |
| As | KAVO |
| Grootte | 1000*1200*1533mm |
| Gewicht | 1900kgs |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| De dikte van de afbouwplaten | 0.63.5mm |
| De lengte van de afbouw | 460 mm (aanpassen) |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm, |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Grootte (mm) | 400*780*480 |
| Gewicht (kg) | 55 |
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Garantie (jaar) | 1 |
| Max pcb | 600*450mm |
|---|---|
| Buitengrootte | 1480mm*1360mm*1412 mm |
| Gewicht | 1500kgs |
| Laserbron | Optowave |
| NAAM | De Separator van laserpcb |
| Lasergolflengte | 355nm |
|---|---|
| Het plaatsen Precisie | ±2μm |
| Herhalingsprecisie | ±1μm |
| De Snelheid van het laseraftasten | (maximum) 2500mm/s |
| Macht | 220v 380v |
| Model | SMTfly-1M |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 55 |
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Grootte (mm) | 400*780*480 |