| Op de slagwijze | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Materiaal voor het perforeren van de matrijzen | hoogspanningsstaal |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| De grootte van het machinepakket | 95 * 85 * 195 cm |
| Vergroot gewicht | 700 kg |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| bladenvorm | cirkelblad |
| Materiaal | Import van hogesnelheidsstaal uit Japan |
| Verschepende manier | FOB/EXW (gemaakt op verzoek van de klant) |
| Garantie | vrij één jaar |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| bladenvorm | cirkelblad |
| Materiaal | Import van hogesnelheidsstaal uit Japan |
| Verzendweg | FOB/EXW (gemaakt op verzoek van de klant) |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Spanning | 110-220V |
| Maximum PCB-Lengte | 200 mm |
| PCB-dikte | 0.6-3.5 mm |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Operating System | Windows7 |
|---|---|
| Human-Computer Operation and Data Storage | Industrial computer |
| Laser | 10-17W |
| Material | Stainless Steel |
| Processed Product Size | 330*330mm/330*670 |
| De lengte van het lemmet | 330 mm |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Blad beweegt | Handduw |
| Snijnauwkeurigheid | ±0.5mm |
| Snijtype | V-groef |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Grootte (mm) | 400*780*480 |
| Accessoires | L T lemmen |
|---|---|
| Precisiteit | ± 0,03 mm |
| Bladhoek | Gecumuleerd |
| Bladdiameter | 125 mm |
| Tipe van de planken | V-groef |
| Accessoires | L T lemmen |
|---|---|
| Precisiteit | ± 0,03 mm |
| Bladhoek | Gecumuleerd |
| Bladdiameter | 125 mm |
| Tipe van de planken | V-groef |