| Garantie | 12 maanden kosteloos |
|---|---|
| Temp• PCB-dikte | 0.5-3.0 mm |
| Snijgebied | 450 x 350 mm |
| Router bit diameter | 0.8 ~ 2,0 mm |
| Bietveranderingen | Handleiding |
| De snelheid van de asmotor | 50000r/M |
|---|---|
| De lading en maakt manier leeg | Hand |
| Resolutie | ±0.01mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Werkplaats | 680mm*360mm*50mm |
| Materiaal | Hoogsnelheidsstaal |
|---|---|
| type lemmen | twee cirkelbladen |
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verschepende manier | FOB/EXW |
| luchtcompressor | 5 tot 7 kg |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | 20 ± 2 °C |
| Levensduur van het mes | 6-12 maanden |
| Max. PCB-grootte | 330 mm |
| Modus | Automatisch |
| kleur | Wit |
|---|---|
| PCB-Dikte | 0.46mm |
| PCB-grootte | 350*350mm (maximum) |
| as | KAVO |
| Grootte | 1000*1200*1533mm |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Systemen | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Snijlengte | 460 / 700 mm |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Garantie | vrij één jaar |
| Naam | De Machine van de Laserdepaneling van laserpcb Depanelizer/ |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Macht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Verrichtingssysteem | Venster 7 |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Spanning | 110-220V |
| Maximum PCB-Lengte | 200 mm |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Scherpe Breedte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| LCD | met een meetcapaciteit van onderdelen |
| Snijlengte | 460 mm |
| Verzendweg | EXW/FOB |
| Scherpe Breedte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal | Hoogsnelheidsstaal |
| LCD | met een meetcapaciteit van onderdelen |
| Scherpe lengte | 460 mm |
| Verschepende manier | EXW/FOB |