| Naam | PCB die machine verpletteren |
|---|---|
| PCB-dikte | 3.0 mm |
| Kleur | wit |
| Spindel | KAVO |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Bladtype | Lineair |
|---|---|
| Dikte | 0.33.5mm |
| NAAM | PCB-singulationmachine |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
| Levertijd | 1 week |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Stofzuiger | - Ja, dat klopt. |
| Het verpletteren van beetje het controleren | - Ja, dat klopt. |
| Kracht | 220V, 4.2KW |
| Gewicht | 650 kg |
| Naam | PCB die machine verpletteren |
|---|---|
| PCB-dikte | 3.0 mm |
| Kleur | Wit |
| Spindel | KAVO |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Naam | PCB die machine verpletteren |
|---|---|
| PCB-dikte | 3.0 mm |
| Kleur | Wit |
| Spindel | KAVO |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Naam | De Separator van laserpcb |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| NAAM | PCB-Lasersnijmachine |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Merknaam | ChuangWei |
| Macht | AC220v |
| Laser | 355nm |
| PCB | FR1, FR4, CEM |
|---|---|
| Dikte | 0.53.5MM |
| Macht | 220V, 4.2KW |
| Machinegewicht | 600kgs |
| As | KAVO |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.46mm |
| PCB-Materiaal | FPC, FR4 |
| PCB-GROOTTE | 350*350mm (maximum) |
| Grootte | 1000*1200*1533mm |
| Garantie | Eén jaar |
|---|---|
| Snijdikte | 0.6-3.5 mm |
| Snij snelheid | vanwege het vaardigheidsniveau van de exploitant |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm, |
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |