| Naam | PCB Depanelizer-systeem |
|---|---|
| XY-snijsnelheid | 0~100mm/s |
| Nauwkeurigheid heroriëntatie | ± 0.01mm |
| XYZ AB Manier van bediening | AC-servomotoren |
| Hoogte transportband | 900 ±50mm |
| Machinegewicht | 650Kgs |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.53.5MM |
| Assnelheid | 60000rpm |
| Voeding | 220Vac |
| Certificering | CE |
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| PCB-grootte | 320*320mm (standaard) |
| Spindel | KAVO of Morgenster |
| Beschrijving | De Router van PCB Depaneling |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Spanning | 110-220V |
| Maximum PCB-Lengte | 200 mm |
| PCB-dikte | 0.6-3.5 mm |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Naam | PCB die machine verpletteren |
|---|---|
| PCB-dikte | 3.0 mm |
| Kleur | wit |
| Spindel | KAVO |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Naam | PCB die machine verpletteren |
|---|---|
| PCB-dikte | 3.0 mm |
| Kleur | wit |
| Spindel | KAVO |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Naam | PCB die machine verpletteren |
|---|---|
| PCB-dikte | 3.0 mm |
| Kleur | Wit |
| Spindel | KAVO |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Naam | PCB die machine verpletteren |
|---|---|
| PCB-dikte | 3.0 mm |
| Kleur | wit |
| Spindel | KAVO |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Naam | PCB die machine verpletteren |
|---|---|
| PCB-dikte | 3.0 mm |
| Kleur | wit |
| Spindel | KAVO |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| NAAM | Laserpcb/fpc Separator |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Merknaam | ChuangWei |
| Macht | AC220v |
| Garantie | 1 jaar |