| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Spanning | 110/220V |
| Verzendweg | EXW/FOB |
| Levertijd | binnen 3 dagen na ontvangst van de betaling |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| snijlengte | 460 mm |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Naam | Handmatig pcb frontel |
| Verzendweg | optie |
| Naam van het product | PCB-ponsenmachine |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verzendweg | Facultatief |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Naam van het product | PCB-ponsenmachine |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verschepende manier | Facultatief |
| Garantie | vrij één jaar |
| Naam van het product | PCB-ponsenmachine |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verzendweg | Facultatief |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Naam van het product | PCB-ponsenmachine |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verzendweg | niet-verplichte |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Naam van het product | PCB-ponsenmachine |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verzendweg | niet-verplichte |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Aantal lemmen | twee stukken cirkelbladen |
| MOQ | 1 set |
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Verzendweg | EXW / FOB (optioneel) |
| Werkgebied | 330×220 |
|---|---|
| Bijdragen(T) | 8 |
| Grootte | 800 × 730 × 1230 |
| Garantie | een jaar |
| Type | Pneumatische |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| bladenvorm | cirkelblad |
| Materiaal | Import van hogesnelheidsstaal uit Japan |
| Verzendweg | FOB/EXW (gemaakt op verzoek van de klant) |
| Garantie | gratis voor een jaar |