| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Laser | 10-17W |
| Spanning | 110 V/220 V |
| Afmetingen van de machine | 1480mm*1360mm*1412 mm |
| Gewicht van de machine | 1500 kg |
| Snijmethode | Ponsenpcb met ponsenmatrijs |
|---|---|
| Materiaal voor de ponsenmatrijs | hoogspanningsstaal |
| Toepassing | FPC, PCB, FFC-LEIDENE Aluinraad |
| Draag bij | 10 die T (volgens de producten van de klant wordt gemaakt) |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | PCB die machine verpletteren |
|---|---|
| PCB-dikte | 3.0 mm |
| Kleur | wit |
| Spindel | KAVO |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| type lemmen | twee cirkelbladen |
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Verzendweg | FOB/EXW |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | PCB-separatormachine |
|---|---|
| Garantie | een jaar |
| Levertyd | 1 dag na betaling |
| Grootte van het platform | 500*270mm |
| Dikte | - 3,5 mm. |
| Naam | PCB-separatormachine |
|---|---|
| Materiaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Scherpe lengte | 330mm |
| MOQ | 1 set |
| Systemen | Handduw |
| Materiaal voor de bladen | Hoge snelheidsstaal |
|---|---|
| Scherpe lengte | 460 mm |
| Certificaat | Het certificaat en GMC van Ce |
| Verschepende Manier | Facultatief |
| Garantie | vrij één jaar |