| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Snijlengte | 460 mm |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Naam | Handmatig pcb frontel |
| Verzendweg | optie |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Spanning | 110-220V |
| Maximum PCB-Lengte | 200 mm |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Naam van het product | Laser PCB/FPC-separator |
|---|---|
| Brandnaam | ChaungWei |
| Dikte | ≤ 1,2 mm |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Betalingsduur | t/t, paypal, creditcard |
| levertijd | binnen 3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Verzendweg | FOB/EXW/CIF |
| MOQ | 1 set |
| Inlaatspanning | 110/220 v |
|---|---|
| Het verpletteren van snelheid | 200-480°C |
| Frequentie | 50 tot 60 Hz |
| Het smelten Capaciteit | 2,2 kg |
| Nominaal vermogen | 300 W |
| PCB-Materiaal | FPC, FR4 |
|---|---|
| PCB-grootte | 350*350mm (maximum) |
| As | KAVO |
| Grootte | 1000*1200*1533mm |
| Scherpe Snelheid | 1-200mm/s |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| De dikte van de afbouwplaten | 0.63.5mm |
| De lengte van de afbouw | 460 mm (aanpassen) |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm, |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 330 |
| Snij snelheid (mm/s) | 0 tot 400 |
| Scherpe Dikte (mm) | 1.0~3.5 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Guarrantee | een jaar |
| Maximale lengte | 330 mm |
| Verzendweg | FOB/EXW |
| Grootte | 620 x 270 x 320 mm |