| Scherpe accurancy | ± 0.1mm |
|---|---|
| Heroriëntatienauwkeurigheid | ± 0.01mm |
| X de Manier van、 Y、 Z van aandrijving | AC servomotoren |
| Grootte van hogere precipitron | 500×500×1000mm |
| De methode van de stofinzameling | Lagere stofinzameling |
| Naam | PCB-separatormachine |
|---|---|
| Garantie | Een jaar |
| Levertyd | 1 dag na betaling |
| Platformgrootte | 500*270mm |
| Dikte | - 3,5 mm. |
| Naam | Handmatige PCB-separator |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Grootte (mm) | 400*780*480 |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| PCB-grootte | 320*320mm (standaard) |
| Snijprecisie | 0.01 mm |
| Operatiesysteem | Winst 7 |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Grootte (mm) | 400*780*480 |
| PCB-grootte | 450*350 (alle maten op maat) |
|---|---|
| Spindel | KAVO |
| Kracht | 220/110V |
| Stofzuiger | 3.5 kW |
| Werkende Lijst | 2 |
| Verschepende manier | FOB/EXW |
|---|---|
| Garantie | vrij één jaar |
| Materiaal | hoge snelheidsstaal |
| Gebruik | het snijden Fr4, PCBA, leidde aluinraad, enz. |
| Systeem | automatisch type |
| Garantie | 12 maanden kosteloos |
|---|---|
| Temp• PCB-dikte | 0.5-3.0 mm |
| Snijgebied | 450 x 350 mm |
| Router bit diameter | 0.8 ~ 2,0 mm |
| Bietveranderingen | Handleiding |
| Input voltage | 110/220 v |
|---|---|
| Routing speed | 200-480°C |
| Frequency | 50-60 HZ |
| Melting Capacity | 2.2 kg |
| Rated Power | 300W |
| Voltage | AC 220V± 10% 50Hz |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Scherpe precisie | 0.01mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Maximum PCB-grootte | 650*500mm (Aangepast) |